دانلود سريال آينه عبرت (ردپا) - فيلم هاي کمياب - سنتي ها

تازه ترين خبر : بالاخره انتظارها براي تماشاي تازه ترين سريال مهران مديري به پايان رسيد و لينک دانلود قسمت اول 1 سريال هيولا با کيفيت عالي بلوري و ساير کيفيت ها در سايت قرار داده شد. کانادا به علت مقررات آکادمي تنها مي تواند فيلم هايي به زبان فرانسه (زبان رسمي اين کشور در کنار انگليسي) و ساير زبان ها براي بخش فيلم خارجي زبان معرفي کند. خلاصه داستان فيلم : يک کاپيتان قايقراني قايقراني به گذشته مرموز خود نگاه مي کند و خود را در يک واقعيت غوطه ور مي کند که در آن چيزي نيست که به نظر مي رسد. خلاصه داستان فيلم : آسيم Noyan مردم را با دروغ و بازي هاي خود متهم مي کند. آنها با هم به قتل مادرش مي پردازند و نيروي فراطبيعي را که به خانواده اش تهديد مي کند، کشف مي کند.

از طرفي با پخش شدن فيلم زهره در فضاي مجازي، او با لباس زنانه اين طرف و آن طرف ميرود، البته خانوادهاش هم به لطف يزيد همچنان در خانه خانم طالبي مستقر هستند. قسمت پانزدهم مجموعه نمايش خانگي سال هاي دور از خانه با 5 کيفيت 480p - 720p - 1080p - 1080hq - blueray و حجم کم داراي لينک مستقيم و قانوني توسط پورتال سبزپندار آماده دانلود و مشاهده گرديده است. زيرنويس فارسي فيلم In Secret 2013 را از باران ساب به رايگان و با سرعت بالا و لينک مستقيم دانلود کنيد. قسمت ?? «???p x265» : لينک مستقيم. در قسمت دوازدهم سريال کمدي «سالهاي دور از خانه»، عشق يزيد به فتانه علني شده و هم خانواده زهره و خاندانش خانه خانم طالبي ماندگار شدند، هم خنجري دست از سر يزيد برداشته!

در قسمت چهارم سالهاي دور از خانه ، خنجري که بد موقع از خانم طالبي خواستگاري کرده بود، گرفتار بازداشتگاه ميشود و يکبار ديگر، دوستان کارتنخوابش را ملاقات ميکند؛ ملاقاتي که اتفاقات زيادي را به دنبال دارد! داستان ديوانه کننده سريال مستر ربات علاوه بر اينکه تا حد منبع مفيد زيادي به مسائل تکنولوژيکي ميپردازد، بخشي از آن هم بر روي سلامت ذهني اليوت و همچنين مشکلاتي که او دارد، تمرکز ميکند. در ادامه حبيب اسماعيلي تهيهکننده و پخشکننده سينمايي درباره اکران فيلمهاي خارجي در سينما اظهار کرد: ما چون توليدکننده سينماي ايران هستيم قطعا اولويتمان بر روي فيلمهايي است که ساخت کشور خودمان باشد اما مشکلي که با آن مواجه هستيم مخصوصا در شش ماهه دوم سال کمبود سالنها، تک سالن بودن سينماها، چرخشي شدن زمان اکران فيلمها و فيلمسوزيهايي است که صورت ميگيرد. اين نشان ميدهد که عرضه و تقاضا در سينماي ايران تناسب ندارد و با اين وجود اکران فيلمهاي خارجي چگونه خواهد بود؟ سريال دوستان يک مجموعه کمدي در مورد گروهي از شش دوست است که در منطقه منهتن شهر نيويورک زندگي ميکنند. او به حقوق خود راضي است و چشم داشتي به مال دنيا ندارد!


حميد بهمن 23, 1397

دسته بندي فيلم هاي برتر

کارگردان : کاتالينا آگويلار مسترتا

مرداد ???? (??)

سريال Veep

ژانر : عاشقانه، ماجرايي، درام

آذر ???? (??)

01 خرداد 98
من ليست ده تا از بهترين سريال هاي خارجي که هم از نظر خودم هم از نظر منتقدين امتياز بالايي دارن رو اينجا نوشتم و پيشنهاد ميکنم حتما اين بهترين سريال هاي خارجي اين روزهاي دنيا رو ببيني. دکستر از بهترين سريال هاي خارجي است که اگر اهل داستان جنايي و قتل باشي ازش لذت خواهي برد. «تصميم نهايي» داستان فردي به نام اسماعيل کلالي بود که فرزندش قرباني اعتياد شده است و با اعتقاد به عدالت شخصي، همراه همسرش راضيه، تصميم به مجازات عاملان قتل فرزند خود ميگيرد. در ديوار، جان اسنو و نگهبانا درگير جنگ با وحشي هاي سمت ديگه ديوار هستند. سال هاي دور از خانه در واقع يک اسپين آف از سريال شاهگوش مي باشد که با بازيگران همان مجموعه نيز جلوي دوربين خواهد رفت. دانلود فصل هفتم سريال بازي تاج و تخت -جافريو تو مراسم عروسيش با مارجري مي کشن تا دل همه خنک بشه! دانلود سريال بازي تاج و تخت فصل ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *